Description
| Room: | Bathroom |
| Recommmended Globes: | 3 x G9 Max 3W LED Excluded |
| Length: | 230mm |
| Width: | 230mm |
| Depth: | 145mm |
| Colour: | Chrome |
| Material: | Metal; Glass |
| Ip Rating: | IP 44 suitable for bathrooms |
R979.00 Original price was: R979.00.R832.15Current price is: R832.15.
Or as low as R138.70 / month interest-free, using your existing credit card. For orders over R2,000.00.How it worksThe Milano Ceiling Light is a sleek, modern fitting designed to deliver clean, practical illumination with a refined contemporary finish. Featuring a compact, flush-mounted design with a combination of chrome, metal, and glass, it offers a crisp, polished look that works especially well in bathrooms and smaller spaces
In stock
| Room: | Bathroom |
| Recommmended Globes: | 3 x G9 Max 3W LED Excluded |
| Length: | 230mm |
| Width: | 230mm |
| Depth: | 145mm |
| Colour: | Chrome |
| Material: | Metal; Glass |
| Ip Rating: | IP 44 suitable for bathrooms |






Delivery is free on all purchases above R500.
Delivery takes 2 to 5 days metro areas and 3 to 7 days outlying areas.
Alternatively, items purchased will be available for collection at our Head Office situated at 10 Gemini Street, Linbro Park, Sandton, Johannesburg.
Applies to South Africa only.

Notifications
